MELIOR ANNIS

Přihlášení do hry

Ukázat podrobné nastavení

Přítomnost adminů

ADMIN Přítomen

HELPER Přítomen

Odběr novinek

* nutno vyplnit
Email Format

Powered by MailChimp

Z historie MA

Zaznamenali jsme pouze trvání prvních třech věků, takže zde najdete přesný údaj o tom, kdy bylo MA poprvé spuštěno.
  • I. věk MA – 11.4 – 6.5.2001
  • II. věk MA – 7.5. – 29.9..2001
  • III. věk MA – 2.10.2001 – 21.2.2002

Další věky naleznete na MA-kipedii

Začátkem roku 2003 přibyl mezi Fionu a Godefroye další vůdce strany, neutrál Ivar.

Práce na MA začaly mnohem dříve než bylo možné se poprvé zaregistrovat - myšlenka udělat českou on-line strategickou hru byla zažehnuta v myslích dvou lidí v červnu 2000. Tito dva lidé byli Renfri a Sesil a ještě v srpnu 2000 byl spuštěn první test.Hru v původní podobě provozovali právě tito dva na serverech společnosti MobilMedia (nynější Mafra) a to až do roku 2007.

V té době se již původní provozovatelé MA věnovat nechtěli, ale díky aktivitě bývalého hráče Beginnera MA neumřelo. Někdy během tohoto roku bylo MA přesunuto na doménu .com a plně přešlo pod správu Beginnera, hostováno u společnosti Archa.

Od srpna 2013 se opět změnil správce MA, kterým se stala dvojice Geo a Aelerion, tedy opět hráči MA. MA je nyní hostováno u společnosti Wedos.MA bylo zásadně pozměněno a průběžně na něm probíhají úpravy, nicméně logika a funkce hry jsou a budou nadále zachovány. Geo nicméně MA psrávu MA opustil a působí ve formě poradce.

Současné MA

MA je nyní zcela otevřenou a nevýdělečnou hrou, hosting i vývoj je financován ze soukromých zdrojů provozovatelů a MA se snaží navázat na doby své největší slávy.

Kontakty