Vítejte na on-line fantasy strategické hře Melior Annis

Před registrací si přečtěte pravidla MA
Každý hráč smí mít zaregistrovánu maximálně jednu provincii. Porušení tohoto pravidla má za následek smazání všech provincií tohoto hráče. Dříve zaregistrovanou provincii si můžete sami zrušit v menu "Nastavení".
Hvězdičkou označené údaje v registraci je nutno vyplnit.
Tato logovací část slouží pro správu dedikovaného účtu, tyto údaje budou stejné, jako přihlašovací údaje do MA provincie.V případě znovu založení provincie, (i následné věky) použijete vámi dříve založený účet a posléze si vyplníte jen název regenta, provincie, povolaní a stranu.

Vytvoří se Vám unikatní historie Vašeho účtu, kde se vám budou ukládat vaše statistiky a úspěchy.

Založit nový herní účet

Na uvedenou adresu Vám bude v případě "výpadku paměti" zasláno Vaše přihlašovací jméno a heslo, proto je ve Vašem zájmu uvést skutečný e-mail (problémy, které mohou nastat, použijete-li neplatný e-mail nebudeme řešit).
Přihlašovací jméno a heslo by nemělo obsahovat diakritiku, problémy mohou působit i hesla obsahující y a z. Heslo musí obsahovat minimálně 3 písmena a 2 číslice.

Herní údaje

Vysvětlení statusu nováčka v MA Jméno regenta a název provincie se řídí pravidy a platí pro ně i omezení pouze na některé znaky jako jsou písmena (včetně háčků, čárek, přehlásek apod.), číslice, mezera a apostrof.Provincie, která nedodrží pravidla bude bez varování smazána.

Dodatky k registraci:

  • Všechna uvedená data budou uschována a neposkytneme je třetí osobě (ani pod pohrůžkou násilí :-))
  • Správci MA nejsou povinni se nikomu za nic zodpovídat. Mohou kdykoliv jakoukoliv provincii smazat nebo pozměnit bez udání důvodu, uznají-li to za vhodné (v rámci dodržování daných pravidel MA).
  • Pro všechny hráče MA platí stejná pravidla. Nikdo není žádným způsobem z(ne)výhodňován (včetně rodinných přislušníků, domácích mazlíčků apod.).
  • Fórum MA slouží ke komunikaci mezi hráči, jakékoliv zneužití k reklamním účelům nebude tolerováno. Rovněž tak vulgární, fašistické nebo rasistické chování, dále je zakázáno fórum spammovat.
  • Hra může obsahovat skryté funkce - pro zvídavé hráče.
  • Úplatky nebereme :-)))
  • Na e-maily obsahující urážky MA, správců nebo tvůrců MA si nárokujeme odpovědět ve stejném nebo ještě horším tónu případně na ně vůbec nereagujeme a mažeme je.
  • Nárokujeme si možnost změnit pravidla MA za chodu, pokud by to mělo zlepšit komfort hry, případně omezit nepřípustné praktiky hraní nebo chyby herního systému.
  • Většina potřebných informací se nachází na MA-kipedii a na oficiálním fóru MA, které slouží také jako hlavní komunikační prostředek při výpadcích. Správci MA nejsou informační databankou a není ani v jejich silách odpovídat na zbytečné e-maily.
  • Hra je zdarma.

Potvrzuji, že jsem četl(a) výše uvedená pravidla MA a jsem si vědom(a), že pokud je budu porušovat, může mi být bez varování smazána provincie, popřípadě přikročeno k dalším dodatečným možnostem postihu nebo blokování. Zaregistrováním přijímám pravidla MA.